Představení nových kolekcí Orgreen v Optik Žilka

Ørgreen představuje nové kolekce brýlových obrub exkluzivně v Optik Žilka

Svěží dotek jednoduchého a přitom rafinovaného designu z Dánska. Kompletní kolekce titanových, ocelových a acetátových obrub.

Dánská značka Ørgreen patří mezi nejlepší ve svém oboru. Je známá díky svému jednoduchému, modernímu a funkčnímu designu, důrazu na kvalitu a prvotřídním zpracování materiálu a v neposlední řadě výběrem a kombinací použitých barev. Známou a uznávanou značkou v oboru se stala kolekcemi svých titanových obrub, v nichž kombinuje jednu barvu z vnější strany obruby a druhou ze strany vnitřní.

Postupem času uvedla značka na trh také kolekce acetátových brýlí. Designeři chytře pracují se světlem, které tento materiál může propouštět, a obruby tak nečekaně ožívají.

Posledním přírůstkem roku 2021 je kolekce z oceli. I v této sérii zůstal Ørgreen věrný svému konceptu použití dvou barev, ovšem v jiném pojetí, než známe z titanové kolekce. Základní barvu obrub doprovází barva doplňková, která podtrhuje a vyzdvihuje základní charakter obruby, a to jen na předních stranách. Ocelová kolekce je tak zcela nový, unikátní koncept, který navazuje na tvary a barvy v duchu značky Ørgreen.

Naše nedávná návštěva v Kodani, přímo v hlavním stanu Ørgreen potvrdila, že volba spolupráce právě s touto značkou, byla správná. Můžeme se spolehnout na partnery, kteří investují vše ze své fantazie, kreativity, estetického cítění, zkušeností a emocí, do toho, co vytvářejí. Brýlové obruby nevymýšlí proto, aby byly výstřelkem na jednu sezónu, ale aby byly nadčasové a dokázaly nás oslovit i po několika letech. Během návštěvy jsme si uvědomili, že souzníme s lidmi, prostředím i brýlemi, které Ørgreen vymýšlí. Můžeme vám tak nabídnout brýle, za kterými stojíme, patřící mezi to nejlepší, co můžete dostat. Společně tvoříme jednu rodinu, která může sdílet radost ze společného úspěchu.

Přijměte tedy naše pozvání do našich optik, abyste si mohli vychutnat tuto netradiční prodejní výstavu a nechali se třeba inspirovat k výběru nových obrub pro vás nebo pro vaše blízké.

V pražské pobočce Na Slupi bude kolekce k dispozici od 8. do 19. listopadu, v jihlavské optice Žilka bude od 22. listopadu do 3. prosince.Zpět na aktuality