Lafont slaví jaro v Optik Žilka!

Jaro je již v plném rozpuku a my pro vás máme svěží novinky, tentokrát z Paříže!

Značku brýlových obrub Lafont jsme objevili již před lety a s touto rodinnou firmou udržujeme přátelské styky a každý rok vybíráme z jejich kolekcí nové modely do našich optik. V letošním roce jsme se se zástupci společnosti Lafont domluvili na exkluzivním projektu, v jehož rámci představíme úplně celou kolekci 2020/2021 v obou našich optikách. Dva týdny v Praze Na Slupi a dva týdny v Jihlavě tak budete mít možnost vidět, vyzkoušet a koupit vše, co pro letošní rok Lafont připravil.

Najdete u nás modely pro ženy i pro muže, pro teenagery, ale i pro děti. Sami jsme si v průběhu let ověřili, že brýlové obruby Lafont jsou velmi kvalitně zpracovány, jejich design odráží současné trendy a navíc mají svůj charakteristický francouzský švih a šarm.

 

Přijměte tedy naše pozvání do našich optik, abyste si mohli vychutnat tuto netradiční výstavu a nechali se třeba inspirovat k výběru nových obrub pro vás nebo vaše blízké. V pražské pobočce Na Slupi bude kolekce k dispozici od 17. května až do konce měsíce a prvních 14 dní v červnu pak v optice Žilka v Jihlavě.

Těší nás, že vám můžeme zprostředkovat něco výjimečného. Představením celé kolekce vám přiblížíme svět Lafont v celé jeho šíři a kráse a věříme, že to pro vás bude nevšední zážitek. Lafont slaví jaro v optikách Žilka! Přijďte a nechte se spolu s námi okouzit jeho barvami, tvary a svěží energií.

Dívejte se jako my, dívejte se spolu s Lafont!

OBJEDNAT SE

 Zpět na aktuality