Nová kolekce obrouček Lafont 2022

Esence individuality, styl a komfort pro každý den – to je nová kolekce obrouček Lafont

Od 16. do 28. května v pražské pobočce Na Slupi, a následně od 30. května do 10. června v jihlavské pobočce, najdete téměř vše od značky Lafont pro rok 2021 až 2022. Francouzská značka má téměř stoletou tradici a během tří generací se jí podařilo vybudovat respekt a uznání mezi světovými výrobci brýlových obrub. Současnou kolekci vnímáme jako esenci individuality, stylu a komfortu pro každý den.

V současné době ve vedení Lafont stojí bratři Matthieu a Thomas Lafontovi. Matthieu má na starosti oddělení marketingu a komunikace. Líbí se mu motto „Je to opravdu užitečné, protože je to krásné,“ od francouzského spisovatele Antoine de Saint-Exupéryho. Thomas je uměleckým ředitelem společnosti a řídí designérské studio Lafont. Jeho oblíbeným modelem je ten, který ještě není navržený. Krásné brýle podle něj jsou takové, které jsou náznakem osobnosti a individuality, jejich nositel z nich musí mít radost a cítit se s nimi v harmonii. Jak sám přiznává, neustále u sebe nosí skicák, protože zdroje inspirace hledá všude kolem sebe.

Za jeden rok průměrně pod značkou Lafont vznikne celkem 330 tisíc obrub, v exkluzivních 234 barevných kombinacích a 120 unikátních modelech. Věděli jste například, že jedny obroučky vyžadují přes 200 výrobních kroků, převážně manuálních? Nebo že jedny obroučky během výroby vezme do ruky až 120 lidí?

Nové brýlové čočky Carl Zeiss ClearView nyní se slevou 25 %

Zeiss Clear View posunuje standard zobrazení běžně dostupných brýlových čoček a přináší uživatelům výrazně – až 3krát – širší zorné pole bez zkreslení, navíc ve velmi estetickém provedení – tenčí a plošší křivky bez kompromisů. 

Od 16. května až do 10. června nabízíme čočky Clear View exkluzivně v Optikách Žilka za zvýhodněnou cenu – o 25 procent levnější.

Věříme, že vás nová kolekce Lafont i sleva na čočky Carl Zeiss potěší stejně jako nás.

Těšíme se na vás v našich optikách!Zpět na aktuality